Description
Duke traps #160 body trap case of 12
Other Features: Case of 12 #160 body traps ideal for fisher, groundhog, and racoon, steel construction lethal trap
$167.99
Out of stock
Duke traps #160 body trap case of 12
Other Features: Case of 12 #160 body traps ideal for fisher, groundhog, and racoon, steel construction lethal trap
| Weight | 18.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.95 × 9.10 × 8.70 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Duke, Traps |
| Dimension | 15.95, 8.70, 9.10, X |
| Jaw Spread | 6.00" |
| MPN | 0466 |
| Offset Jaw | N |
| Size | 160.00 |
| Target Animal | Fisher, Groundhog, Racoon |
| Types | Body, Trap |
| UPC | 10011627004668 |
Reviews
There are no reviews yet.