Description
Duke traps #330 body trap case of6
Other Features: Case of 6 #330 body traps ideal beaver, coyote, bobcat all steel construction lethal trap intl.Humane trapping standard
$155.99
1 in stock
Duke traps #330 body trap case of6
Other Features: Case of 6 #330 body traps ideal beaver, coyote, bobcat all steel construction lethal trap intl.Humane trapping standard
| Weight | 29.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.55 × 13.85 × 10.85 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Duke, Traps |
| Dimension | 10.85, 13.85, 14.55, X |
| Jaw Spread | 9.75" |
| MPN | 0430 |
| Offset Jaw | N |
| Size | 330.00 |
| Target Animal | Beaver, Bobcat, Coyote, Otter |
| Types | Body, Trap |
| UPC | 10011627004309 |
Reviews
There are no reviews yet.