Description
Duke traps pro series 0650 os trap case of 12
Other Features: Case of 12 pro series 650 os ideal for coyote all-steel construction heavy cast steel jaws pit pan system
$300.99
Out of stock
Duke traps pro series 0650 os trap case of 12
Other Features: Case of 12 pro series 650 os ideal for coyote all-steel construction heavy cast steel jaws pit pan system
| Weight | 34.60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.40 × 17.25 × 5.75 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Duke, Traps |
| Dimension | 17.25, 17.40, 5.75, X |
| Jaw Spread | 6.75" |
| MPN | 0650 |
| Offset Jaw | Y |
| Target Animal | Coyote |
| Types | Coil, Spring |
| UPC | 10011627006501 |
Reviews
There are no reviews yet.