Description
Duke traps #1 long spring trap case of 12
Other Features: Case of 12 #1 ls traps ideal for mink and muskrat all-stell construction tempered steel springs
$119.99
4 in stock
Duke traps #1 long spring trap case of 12
Other Features: Case of 12 #1 ls traps ideal for mink and muskrat all-stell construction tempered steel springs
| Weight | 9.90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.55 × 10.55 × 4.90 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Duke, Traps |
| Dimension | 10.55, 13.55, 4.90, X |
| Jaw Spread | 4.00" |
| MPN | 0310 |
| Offset Jaw | N |
| Size | #1 |
| Target Animal | Mink, Muskrat |
| Types | Long, Spring |
| UPC | 10011627003104 |
Reviews
There are no reviews yet.