Description
Duke traps #220 body trap case of 12
Other Features: Case of 12 #220 body traps ideal for groundhog and coon all steel construction lethal trap intl.Humane trapping standard
$195.99
Out of stock
Duke traps #220 body trap case of 12
Other Features: Case of 12 #220 body traps ideal for groundhog and coon all steel construction lethal trap intl.Humane trapping standard
| Weight | 27.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.40 × 11.60 × 8.45 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Duke, Traps |
| Dimension | 11.60, 19.40, 8.45, X |
| Jaw Spread | 7.00" |
| MPN | 0420 |
| Offset Jaw | N |
| Size | 220.00 |
| Target Animal | Groundhog, Racoon |
| Types | Body, Trap |
| UPC | 10011627004200 |
Reviews
There are no reviews yet.