Description
Beretta max-7 floating gun case 55″ end flap closure
Other Features: Carry strap, realtree max-7, end flap closure, double handles, nylon 900 denier exterior, floats with gun inside
$50.00
36 in stock
Beretta max-7 floating gun case 55″ end flap closure
Other Features: Carry strap, realtree max-7, end flap closure, double handles, nylon 900 denier exterior, floats with gun inside
| Weight | 1.80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.25 × 9.50 × 3.75 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Beretta |
| Color | Camoflage |
| Dimension | 24.25, 3.75, 9.50, X |
| For Scoped Firearm | N |
| Length/size | 55" |
| Material | Padding, Polyester/cotton/foam |
| MPN | FO431T1821085AUNI |
| Types | Gun, Long |
| UPC | 082442967332 |
Reviews
There are no reviews yet.