Description
Bulldog extreme shotgun case 52″ throwback camo w/ strap
Other Features: 2 1/4″ total soft padding full-length zipper heavy duty nylon water-resist soft fur inner lining zippered accessory pocket
$52.99
10 in stock
Bulldog extreme shotgun case 52″ throwback camo w/ strap
Other Features: 2 1/4″ total soft padding full-length zipper heavy duty nylon water-resist soft fur inner lining zippered accessory pocket
| Weight | 1.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.90 × 8.75 × 6.50 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Bulldog |
| Color | Camoflage |
| Dimension | 17.90, 6.50, 8.75, X |
| For Scoped Firearm | Y |
| Length/size | 52" |
| Material | 1000d, Heavy-duty, Nylon |
| MPN | BD280TBC |
| Types | Gun-scoped, Long |
| UPC | 672352016420 |
Reviews
There are no reviews yet.