Description
Yhm barrel shim set 5/8″ i.D.Set of6
$9.95
6 in stock
Yhm barrel shim set 5/8″ i.D.Set of6
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.75 × 2.10 × 0.20 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Hill, Machine, Yankee |
| Dimension | 0.20, 2.10, 3.75, X |
| Material | Steel |
| MPN | SHIM3302SET |
| Size/finish | 5/8" |
| Type/color | Barrel, Set, Shim |
| UPC | 816701017656 |
Reviews
There are no reviews yet.