Description
Yhm barrel shim set 1/2″ i.D.Set of6
$9.95
10 in stock
Yhm barrel shim set 1/2″ i.D.Set of6
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.60 × 2.10 × 0.15 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Ar-15 Accessory | Y |
| Brand | Hill, Machine, Yankee |
| Dimension | 0.15, 2.10, 3.60, X |
| Material | Steel |
| MPN | SHIM3102SET |
| Size/finish | 1/2" |
| Type/color | Barrel, Set, Shim |
| UPC | 816701017663 |
Reviews
There are no reviews yet.