Description
Winchester usa 45 acp 185gr fmj 50rd 10bx/cs
Other Features: Velocity: 910 fps
$33.33
Out of stock
Winchester usa 45 acp 185gr fmj 50rd 10bx/cs
Other Features: Velocity: 910 fps
| Weight | 2.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.25 × 3.25 × 1.65 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Boxes Per Case | 10.00 |
| Brand | Ammunition, Winchester |
| Bullet Type | Full, Jacketed, Metal |
| Bullet Weight In Grains | 185, Grains |
| Caliber | 45, ACP |
| Cartridges Per Box | 50.00 |
| Dimension | 1.65, 3.25, 6.25, X |
| MPN | USA45A |
| Reloadable | Y |
| UPC | 020892212374 |
Reviews
There are no reviews yet.