Description
Winchester usa 380 acp 95gr fmj-rn 200rd 5bx/cs
FEATURES
-380 Auto
-95 grain
-Full metal jacket
-200-pack
$106.38
Out of stock
Winchester usa 380 acp 95gr fmj-rn 200rd 5bx/cs
FEATURES
-380 Auto
-95 grain
-Full metal jacket
-200-pack
| Weight | 4.30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.15 × 4.40 × 2.70 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Boxes Per Case | 5.00 |
| Brand | Ammunition, Winchester |
| Bullet Type | Full, Jacketed, Metal |
| Bullet Weight In Grains | 95, Grains |
| Caliber | 380, Auto |
| Cartridges Per Box | 200.00 |
| Dimension | 2.70, 4.40, 5.15, X |
| MPN | USA380W |
| Reloadable | Y |
| UPC | 020892222472 |
Reviews
There are no reviews yet.