Description
Remington 7400 and Four autoloaders sling swivels made by Uncle Mikes. Special fore-end adapter bolt swivel base. Wood screw base for stock.
Features :
- Includes wood screw
$24.95
11 in stock
Remington 7400 and Four autoloaders sling swivels made by Uncle Mikes. Special fore-end adapter bolt swivel base. Wood screw base for stock.
Features :
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.90 × 2.70 × 0.80 cm |
| Brand | Mike's, Uncle |
| Fit | &, 7400, Four |
| Model | 115, QD |
| MPN | 11712 |
| Size | 1" |
| Subcategory | Hardware, Sling |
| Types | Swivel |
| UPC | 043699117123 |
Reviews
There are no reviews yet.