Description
Templar knife small otf back the red 2.75″ blk tanto srrted
$79.99
1 in stock
Templar knife small otf back the red 2.75″ blk tanto srrted
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.30 × 5.60 × 1.80 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 2.75" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Knife, Templar |
| Closed Length | 4.50 |
| Dimension | 1.80, 2.30, 5.60, X |
| Handle Color | Red/black |
| Handle Material | Zinc |
| MPN | SBTR531 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 7.50 |
| UPC | 093674802148 |
| Weight | 0.00 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.