Description
Swhacker broadhead levi morgan 2-bld 125gr 1.75″ cut 3pk
$54.95
Out of stock
Swhacker broadhead levi morgan 2-bld 125gr 1.75″ cut 3pk
| Weight | 0.20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.50 × 7.80 × 1.40 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Swhacker |
| Diameter | 1.75", Cut |
| Dimension | 1.40, 7.80, 9.50, X |
| Fixed | N |
| Grain | 125.00 |
| Material | Steel |
| Mechanical | Y |
| MPN | SWH00263 |
| Types | Broadheads |
| UPC | 895090002634 |
Reviews
There are no reviews yet.