Description
S&w knife hrt boot/neck knife 4″ blade w/sheath
$32.99
7 in stock
S&w knife hrt boot/neck knife 4″ blade w/sheath
| Weight | 0.40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.90 × 3.95 × 1.45 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 4" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | &, Smith, Wesson |
| Closed Length | 0.00 |
| Dimension | 1.45, 11.90, 3.95, X |
| Handle Color | Black |
| Handle Material | Overmolded, Rubber |
| MPN | 1160816 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 8.50 |
| UPC | 661120999836 |
| Weight | 0.00 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.