Description
Sencut knife bocll ii 2.96″ burgundy g10/black liner lock!
Other Features: Burgundy g10 handle, black stonewashed d2 blade, liner lock
$45.00
7 in stock
Sencut knife bocll ii 2.96″ burgundy g10/black liner lock!
Other Features: Burgundy g10 handle, black stonewashed d2 blade, liner lock
| Weight | 0.30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.15 × 2.65 × 1.35 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 2.9" |
| Blade Material | D2 |
| Brand | SENCUT |
| Closed Length | 3.72 |
| Dimension | 1.35, 2.65, 6.15, X |
| Handle Color | Burgundy |
| Handle Material | G-10 |
| MPN | S220193 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 6.68 |
| UPC | 763416246584 |
| Weight | 0.00 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.