Description
Schrade knife uproar d/a otf 3″ d2 bayonet point fde/black
$99.99
Out of stock
Schrade knife uproar d/a otf 3″ d2 bayonet point fde/black
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.00 × 3.75 × 1.40 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 3" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Schrade |
| Closed Length | 4.25 |
| Dimension | 1.40, 3.75, 9.00, X |
| Handle Color | Dark, Earth, Flat |
| Handle Material | Aluminum |
| MPN | 1159305 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 7.25 |
| UPC | 661120651031 |
| Weight | 3.30 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.