Description
Schrade enrage 7 replacement blades 6 pack 2.6″ blades
$16.99
9 in stock
Schrade enrage 7 replacement blades 6 pack 2.6″ blades
| Weight | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.05 × 3.90 × 0.45 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 2.6" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Schrade |
| Closed Length | 0.00 |
| Dimension | 0.45, 3.90, 7.05, X |
| Handle Color | Black |
| Handle Material | Polymer |
| MPN | 1197652 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 0.00 |
| UPC | 661120746645 |
| Weight | 0.00 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.