Description
Ruger magazine security 380acp 10rd black plastic
$42.95
6 in stock
Ruger magazine security 380acp 10rd black plastic
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.40 × 3.75 × 1.40 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Application | Centerfire, Pistol |
| Brand | Ruger |
| Caliber | (9mm, .380, Auto, Browning, Short) |
| Capacity | 10, Rounds |
| Dimension | 1.40, 3.75, 7.40, X |
| Finish | Black |
| Material | Steel |
| MPN | 907281 |
| UPC | 736676907281 |
Reviews
There are no reviews yet.