Description
30MM X-High Scope Ring with a Stainless Finish. Designed to fit a scope with a 30MM scope tube diameter and a 62 MM objective diameter. Sold individually.
Features :
- Genuine Ruger® Factory Accessory
- Stainless finish
$42.95
Out of stock
30MM X-High Scope Ring with a Stainless Finish. Designed to fit a scope with a 30MM scope tube diameter and a 62 MM objective diameter. Sold individually.
Features :
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.25 × 3.25 × 1.00 cm |
| Brand | Ruger |
| Description | Individually, Sold |
| Model | Standard |
| Model2 | 6K30 |
| MPN | 90287 |
| Size | 30mm, Extra, High |
| Subcategory | Rings |
| Types | Ring |
| UPC | 736676902873 |
Reviews
There are no reviews yet.