Description
Ruger 30mm extra high ring with matte blued finish, accommodates objective lens diameters up to 62mm.
Features :
- Genuine Ruger® Factory Accessory
- Matte blued finish
$42.95
9 in stock
Ruger 30mm extra high ring with matte blued finish, accommodates objective lens diameters up to 62mm.
Features :
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.20 × 3.25 × 1.15 cm |
| Brand | Ruger |
| Description | Individually, Sold |
| Finish/Color | Matte |
| Model | Standard |
| Model2 | 6B30HM |
| MPN | 90323 |
| Size | 30mm, Extra, High |
| Subcategory | Rings |
| Types | Ring |
| UPC | 736676903238 |
Reviews
There are no reviews yet.