Description
Ruger 30mm medium ring with matte stainless finish, accommodates objective lens diameters up to 42mm.
Features :
- Genuine Ruger® Factory Accessory
- Matte stainless finish
$42.95
27 in stock
Ruger 30mm medium ring with matte stainless finish, accommodates objective lens diameters up to 42mm.
Features :
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.20 × 3.25 × 1.10 cm |
| Brand | Ruger |
| Description | Individually, Sold |
| Finish/Color | Matte |
| Model | Standard |
| Model2 | 4K30HM |
| MPN | 90318 |
| Size | 30mm, Medium |
| Subcategory | Rings |
| Types | Ring |
| UPC | 736676903184 |
Reviews
There are no reviews yet.