Description
Ruger 30mm high ring with matte stainless finish, accommodates objective lens diameters up to 52mm.
Features :
- Genuine Ruger® Factory Accessory
- Matte stainless finish
$42.95
22 in stock
Ruger 30mm high ring with matte stainless finish, accommodates objective lens diameters up to 52mm.
Features :
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.10 × 3.25 × 1.00 cm |
| Brand | Ruger |
| Description | Individually, Sold |
| Finish/Color | Matte |
| Model | Standard |
| Model2 | 5K30HM |
| MPN | 90319 |
| Size | 30mm, High |
| Subcategory | Rings |
| Types | Ring |
| UPC | 736676903191 |
Reviews
There are no reviews yet.