Description
Ruger 30mm high set of rings with blued finish, accommodates objective lens diameters up to 52mm.
Features :
- Genuine Ruger® Factory Accessory
- Blued finish
$85.95
Out of stock
Ruger 30mm high set of rings with blued finish, accommodates objective lens diameters up to 52mm.
Features :
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.00 × 5.00 × 1.00 cm |
| Brand | Ruger |
| Finish/Color | Blued, Matte |
| Model | Standard |
| MPN | 90407 |
| Size | 30mm, High |
| Subcategory | Rings |
| Types | Ring |
| UPC | 736676904075 |
Reviews
There are no reviews yet.