Description
Medium height scope ring set that accepts up to 42mm objective lens diameters.
Features :
- Genuine Ruger® Factory Accessory
- Blued finish
$85.95
Out of stock
Medium height scope ring set that accepts up to 42mm objective lens diameters.
Features :
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.00 × 5.00 × 1.20 cm |
| Brand | Ruger |
| Finish/Color | Blued, Matte |
| Model | Standard |
| MPN | 90410 |
| Size | 1", Medium |
| Subcategory | Rings |
| Types | Ring |
| UPC | 736676904105 |
Reviews
There are no reviews yet.