Description
Low Scope Ring with a Stainless Finish. Designed to fit a scope with a one-inch scope tube diameter and a 32 MM objective diameter. Sold individually.
Features :
- Genuine Ruger Factory Accessory
- Stainless finish
- “1” Low,
$42.95
3 in stock
Low Scope Ring with a Stainless Finish. Designed to fit a scope with a one-inch scope tube diameter and a 32 MM objective diameter. Sold individually.
Features :
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.20 × 3.25 × 1.10 cm |
| Brand | Ruger |
| Description | Individually, Sold |
| Model | Standard |
| Model2 | 3K |
| MPN | 90281 |
| Size | 30mm, Low |
| Types | Ring |
| UPC | 736676902811 |
Reviews
There are no reviews yet.