Description
Real avid rav-1 knife manual 3.25″ blade green/black
Other Features: Rav-1 folding knife plain edge, matte finish green and black nylon grip 3.25″ blade length 7.75″ oal, liner lock
$29.99
4 in stock
Real avid rav-1 knife manual 3.25″ blade green/black
Other Features: Rav-1 folding knife plain edge, matte finish green and black nylon grip 3.25″ blade length 7.75″ oal, liner lock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.25 × 3.70 × 1.00 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 3.25" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Avid, Real |
| Closed Length | 0.00 |
| Dimension | 1.00, 3.70, 9.25, X |
| Handle Color | Green |
| Handle Material | Fiber, Nylon |
| MPN | AVRAV1 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 7.75 |
| UPC | 813119015007 |
| Weight | 0.00 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.