Description
Pro mag magazine colt mustang pocketlite 380acp 6rd nickel
$30.00
4 in stock
Pro mag magazine colt mustang pocketlite 380acp 6rd nickel
| Weight | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.45 × 1.20 × 0.50 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Application | Centerfire, Pistol |
| Brand | Mag, Pro |
| Caliber | (9mm, .380, Auto, Browning, Short) |
| Capacity | 6, Rounds |
| Dimension | 0.50, 1.20, 3.45, X |
| Finish | Nickel, Plated |
| Material | Steel |
| MPN | 05N, COL |
| UPC | 708279001888 |
Reviews
There are no reviews yet.