Description
Old timer knife heritage 5″ d2 fixed blade w/leather sheath
Other Features: Includes leather sheath, d2 steel
$65.99
Out of stock
Old timer knife heritage 5″ d2 fixed blade w/leather sheath
Other Features: Includes leather sheath, d2 steel
| Weight | 1.10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.25 × 4.75 × 1.85 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 5.0" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Old, Timer |
| Closed Length | 0.00 |
| Dimension | 1.85, 12.25, 4.75, X |
| Handle Color | Grey |
| Handle Material | Wood |
| MPN | 1135992 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 9.50 |
| UPC | 661120106913 |
| Weight | 0.00 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.