Description
1″ scope rings made by NCSTAR.
Features :
- ,Mounts to 3/8″ dovetail,
- Aluminum construction
- Sold as a pair
$12.99
Out of stock
1″ scope rings made by NCSTAR.
Features :
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.00 × 5.25 × 1.25 cm |
| Brand | NcSTAR |
| Description | 2, Piece |
| Fit | 3/8", Dovetail |
| Model | 3/8", Dovetail, Rings |
| MPN | RB27 |
| Size | 1" |
| Subcategory | Rings |
| Types | Mount |
| UPC | 814108012328 |
Reviews
There are no reviews yet.