Description
Mtm pistol handgun case single up to 3″ revolver
$8.10
28 in stock
Mtm pistol handgun case single up to 3″ revolver
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.50 × 6.50 × 2.35 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | MTM |
| Color | Black |
| Depth In Inches | 2.00 |
| Dimension | 2.35, 6.50, 9.50, X |
| Exterior Material | Plastic |
| For Scoped Firearm | N |
| Interior Material | Foam, Inserts |
| Key Lock Latches | N |
| Length In Inches | 9.00 |
| Length/size | 9"x5.5"x1.75" |
| Material | Plastic |
| MPN | 803R |
| Padlock Provision | Y |
| Types | Handgun |
| UPC | 026057300405 |
| Width In Inches | 5.60 |
Reviews
There are no reviews yet.