Description
Mft extreme duty 10″ mlok carbine rail system black
Other Features: Exd free float handguard 7-sides of m=lok slots ant-rotation technology steel non-timing barrel nut
$150.00
1 in stock
Mft extreme duty 10″ mlok carbine rail system black
Other Features: Exd free float handguard 7-sides of m=lok slots ant-rotation technology steel non-timing barrel nut
| Weight | 1.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.85 × 4.15 × 2.35 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Ar-15 Accessory | Y |
| Brand | First, Mission, Tactical |
| Dimension | 12.85, 2.35, 4.15, X |
| Material | Metal |
| MPN | TMEXD-MHG-10 |
| Size/finish | 10", Black |
| Type/color | Ar15, Carbine, Mlok, Rail, System |
| UPC | 810099430271 |
Reviews
There are no reviews yet.