Description
Mec-gar magazine bersa thunder.380acp 8rd finger rest blued
Other Features: Blued finish flush fit made in italy fits bersa thunder.380 acp
$32.75
5 in stock
Mec-gar magazine bersa thunder.380acp 8rd finger rest blued
Other Features: Blued finish flush fit made in italy fits bersa thunder.380 acp
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.25 × 3.20 × 1.25 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Application | Centerfire, Pistol |
| Brand | Magazines, Mec-Gar |
| Caliber | (9mm, .380, Auto, Browning, Short) |
| Capacity | 8, Rounds |
| Dimension | 1.25, 3.20, 9.25, X |
| Finish | Blued |
| Material | Steel |
| MPN | MGBT3808B |
| UPC | 765595750500 |
Reviews
There are no reviews yet.