Description
Mec-gar mag walther ppk.380acp 7rd finger rest blued
Other Features: Walther ppk.380 acp, made in italy, finger rest floor plate
$36.95
6 in stock
Mec-gar mag walther ppk.380acp 7rd finger rest blued
Other Features: Walther ppk.380 acp, made in italy, finger rest floor plate
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.25 × 3.20 × 1.20 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Application | Centerfire, Pistol |
| Brand | Magazines, Mec-Gar |
| Caliber | (9mm, .380, Auto, Browning, Short) |
| Capacity | 7, Rounds |
| Dimension | 1.20, 3.20, 9.25, X |
| Finish | Blued |
| Material | Steel |
| MPN | MGWPPKFRB |
| UPC | 765595111103 |
Reviews
There are no reviews yet.