Description
Mc tac-force 2.5″ hawkbill blade folder black/red
$14.99
Out of stock
Mc tac-force 2.5″ hawkbill blade folder black/red
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.95 × 2.55 × 0.95 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 2.5" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Cutlery, Master |
| Closed Length | 5.25 |
| Dimension | 0.95, 2.55, 5.95, X |
| Handle Color | Black/red |
| Handle Material | Aluminum |
| MPN | TF578BK |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 7.75 |
| UPC | 805319424017 |
| Weight | 0.00 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.