Description
Mc mtech 3.75″ drop point folder w/cutter us flag/ss
$15.99
Out of stock
Mc mtech 3.75″ drop point folder w/cutter us flag/ss
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.10 × 2.55 × 1.00 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 3.75" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Cutlery, Master |
| Closed Length | 5.25 |
| Dimension | 1.00, 2.55, 6.10, X |
| Handle Color | Blue, Red, White |
| Handle Material | Double, Injection, Molded |
| MPN | MTA845F |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 9.00 |
| UPC | 805319426394 |
| Weight | 0.00 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.