Description
Mc elk ridge trek 7″ fillet knife with sheath blk/org/ss
$19.99
12 in stock
Mc elk ridge trek 7″ fillet knife with sheath blk/org/ss
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.25 × 2.80 × 1.55 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 7" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Cutlery, Master |
| Closed Length | 0.00 |
| Dimension | 1.55, 14.25, 2.80, X |
| Handle Color | Black/orange |
| Handle Material | Overmolded, Rubber |
| MPN | ERTKFIX002 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 12.00 |
| UPC | 805319431336 |
| Weight | 0.00 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.