Description
Leupold Vx-3hd, Rifle Scope, 3.5-10×40, Firedot Twilight Hunter Reticle, 30mm, Matte Black Finish 180627
Model: VX-3HD
Product Type: Rifle Scope
Finish/Color: Matte
Size: 30mm
$699.99
Out of stock
Leupold Vx-3hd, Rifle Scope, 3.5-10×40, Firedot Twilight Hunter Reticle, 30mm, Matte Black Finish 180627
Model: VX-3HD
Product Type: Rifle Scope
Finish/Color: Matte
Size: 30mm
| Weight | 1.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.00 × 3.25 × 3.00 cm |
| Brand | Leupold |
| Finish/Color | Matte |
| Model | VX-3HD |
| MPN | 180627 |
| Objective Lens | 40mm |
| Power | 3.5-10X |
| Reticle | FireDot, Hunter, Twilight |
| Size | 30mm |
| Subcategory | &, Magnified, Optics, Scopes |
| Types | Rifle, Scope |
| UPC | 030317028503 |
Reviews
There are no reviews yet.