Description
Extremely affordable and exceptionally well-made, Leupolds Rifleman mounts are precision machined from aircraft-grade aluminum for exceptional strength and lighter weight.
Features :
- Affordable
- Aluminum construction
$19.99
Out of stock
Extremely affordable and exceptionally well-made, Leupolds Rifleman mounts are precision machined from aircraft-grade aluminum for exceptional strength and lighter weight.
Features :
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.00 × 5.00 × 5.50 cm |
| Brand | Leupold |
| Description | Split, Vertical |
| Finish/Color | Matte |
| Fit | Picatinny |
| Model | Rifleman |
| MPN | 55850 |
| Size | 1" |
| Subcategory | Rings |
| Types | Ring |
| UPC | 030317558505 |
Reviews
There are no reviews yet.