Description
KA-BAR offers more than 100 high-quality knives – tactical and utility – including knives for hunting, sporting, and military.
Features :
- Fixed
- Plain Edge
- Drop Point
$62.01
Out of stock
KA-BAR offers more than 100 high-quality knives – tactical and utility – including knives for hunting, sporting, and military.
Features :
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.50 × 3.50 × 1.50 cm |
| Brand | KA-BAR, Knives |
| Description | Drop, Point |
| Edge | Plain |
| Model | Forged, Wrench |
| MPN | 1119 |
| Packaging | Box |
| Size | 3" |
| Subcategory | Blade, Fixed, Knives |
| UPC | 617717211195 |
Reviews
There are no reviews yet.