Description
Ka-bar becker black harpoon 4.5″ fixed w/ celcon sheath
Other Features: Made in usa, includes hard platic sheath
$138.04
4 in stock
Ka-bar becker black harpoon 4.5″ fixed w/ celcon sheath
Other Features: Made in usa, includes hard platic sheath
| Weight | 0.90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.50 × 3.05 × 1.95 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 4.5" |
| Blade Material | Carbon, Steel |
| Brand | KA-BAR, Knives |
| Closed Length | 0.00 |
| Dimension | 1.95, 11.50, 3.05, X |
| Handle Color | Black |
| Handle Material | Ultramid |
| MPN | BK18BK |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 9.37 |
| UPC | 617717900181 |
| Weight | 0.45 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.