Description
Hogue sig k320 nitron 3.5″ bld able lock folder tanto black
Other Features: Hogue sig sauer series knives nitro black lightweight grip, pocket clip, able-style lock made in the usa
$169.95
2 in stock
Hogue sig k320 nitron 3.5″ bld able lock folder tanto black
Other Features: Hogue sig sauer series knives nitro black lightweight grip, pocket clip, able-style lock made in the usa
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.45 × 2.80 × 1.30 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 3.25" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Hogue |
| Closed Length | 4.50 |
| Dimension | 1.30, 2.80, 6.45, X |
| Handle Color | Black |
| Handle Material | Polymer |
| MPN | 36360 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 8.00 |
| UPC | 743108363607 |
| Weight | 4.23 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.