Description
Hogue sig k320 nitron 3.5″ bld able lock fldr drop point blk
Other Features: Hogue sig sauer series knives nitro black lightweight grip, pocket clip, able-style lock, drop point made in the usa
$169.95
2 in stock
Hogue sig k320 nitron 3.5″ bld able lock fldr drop point blk
Other Features: Hogue sig sauer series knives nitro black lightweight grip, pocket clip, able-style lock, drop point made in the usa
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.50 × 2.80 × 1.45 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 3.25" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Hogue |
| Closed Length | 4.50 |
| Dimension | 1.45, 2.80, 6.50, X |
| Handle Color | Black |
| Handle Material | Polymer |
| MPN | 36370 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 8.00 |
| UPC | 743108363706 |
| Weight | 4.23 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.