Description
Hogue k320a m17 3.5″ auto fldr tanto part serrated poly tan
Other Features: Tanto blade partially serrated push button lock w/ man safety pocket clip lanyard hole coyote pvd blade finish
$189.95
Out of stock
Hogue k320a m17 3.5″ auto fldr tanto part serrated poly tan
Other Features: Tanto blade partially serrated push button lock w/ man safety pocket clip lanyard hole coyote pvd blade finish
| Weight | 0.40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.50 × 2.75 × 1.35 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 3.5" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Hogue |
| Closed Length | 4.50 |
| Dimension | 1.35, 2.75, 6.50, X |
| Handle Color | Coyote, Tan |
| Handle Material | Polymer |
| MPN | 36323H |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 8.00 |
| UPC | 743108363232 |
| Weight | 4.18 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.