Description
Hogue k320a m17 3.5″ auto fldr drop point blade poly tan
Other Features: Coyote pvd blade finish push button lock w/ man safety pocket clip lanyard hole
$189.95
2 in stock
Hogue k320a m17 3.5″ auto fldr drop point blade poly tan
Other Features: Coyote pvd blade finish push button lock w/ man safety pocket clip lanyard hole
| Weight | 0.40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.45 × 2.80 × 1.35 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 3.5" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Hogue |
| Closed Length | 4.50 |
| Dimension | 1.35, 2.80, 6.45, X |
| Handle Color | Coyote, Tan |
| Handle Material | Polymer |
| MPN | 36333H |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 8.00 |
| UPC | 743108363331 |
| Weight | 4.18 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.