Description
Hogue exploit 3.5″ otf auto aluminum clip point blade grey
Other Features: Tumbled finish blade
$319.95
2 in stock
Hogue exploit 3.5″ otf auto aluminum clip point blade grey
Other Features: Tumbled finish blade
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.45 × 2.80 × 1.35 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 3.5" |
| Blade Material | Stainless, Steel |
| Brand | Hogue |
| Closed Length | 4.90 |
| Dimension | 1.35, 2.80, 6.45, X |
| Handle Color | Grey |
| Handle Material | Aluminum |
| MPN | 34052 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 8.30 |
| UPC | 743108340523 |
| Weight | 4.00 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.