Description
Girsan magazine mc14t.380acp 10rd
$39.00
Out of stock
Girsan magazine mc14t.380acp 10rd
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.50 × 3.70 × 1.05 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Application | Centerfire, Pistol |
| Brand | Girsan |
| Caliber | (9mm, .380, Auto, Browning, Short) |
| Capacity | 10, Rounds |
| Dimension | 1.05, 3.70, 5.50, X |
| Finish | Black |
| Material | Steel |
| MPN | 390802 |
| UPC | 741566906299 |
Reviews
There are no reviews yet.