Description
The PRO 3.3 is the best self-defense & Target trigger control connector Ghost makes. It is smoother, lighter, shorter and eliminates trigger Over-travel.
Features :
- Installation Tools Included
- Eliminates Over Travel
- Shorter Pull

$54.95
18 in stock
The PRO 3.3 is the best self-defense & Target trigger control connector Ghost makes. It is smoother, lighter, shorter and eliminates trigger Over-travel.
Features :
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.50 × 4.00 × 1.00 cm |
| Brand | Ghost, Inc. |
| Description | 3.3lb, and, Connector, Kit, Spring, Trigger |
| Model | 1-4, Gen, Glock |
| Model2 | Pro |
| MPN | GHO_PIK |
| Subcategory | Handgun, Parts |
| Types | Kit |
| UPC | 813978020389 |
Reviews
There are no reviews yet.