Description
Federal top gun 52″ shotgun case black
Other Features: Single pull zipper,web wrapped handle,large hanging loop, padding will float up to 12lbs
$32.99
1 in stock
Federal top gun 52″ shotgun case black
Other Features: Single pull zipper,web wrapped handle,large hanging loop, padding will float up to 12lbs
| Weight | 1.20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.70 × 9.30 × 6.40 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Federal |
| Color | Black |
| Dimension | 17.70, 6.40, 9.30, X |
| For Scoped Firearm | Y |
| Length/size | 52" |
| Material | Polyester |
| MPN | FTGSC52 |
| Types | Gun, Long |
| UPC | 604544697919 |
Reviews
There are no reviews yet.