Description
Empower daily carry holster multi fit inside pocket.380!
Other Features: Confines to pants pocket holds most.380 caliber pistols with leather trigger guard for total concealment
$22.50
6 in stock
Empower daily carry holster multi fit inside pocket.380!
Other Features: Confines to pants pocket holds most.380 caliber pistols with leather trigger guard for total concealment
| Weight | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.65 × 4.30 × 0.80 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Ambidextrous | Y |
| Application | .380acp, 2.25"-2.75", Barrel |
| Brand | Empower |
| Color | Black |
| Dimension | 0.80, 4.30, 4.65, X |
| Left Hand | N |
| Material | Hybrid |
| Mfg Size | Fit, Multi |
| MPN | EM380 |
| Right Hand | N |
| Types | Holster, Pocket |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.